قوانین تجارت زعفران به ایتالیا

صادرات زعفران به برزیل

صادرات زعفران به برزیل  رونق داشته. نکته حائز اهمیت این است که زعفران با طعم و کیفیت ایرانی در برزیل تقریبا ناشناخته است. برزیل بازار ۱۹۳ میلیون مصرف را دارد. برزیل پنجمین کشور جهان از نظر وسعت و جمعیت محسوب می شود. در ادامه تعرفه صادرات زعفران به برزیل و شرایط صادرات زعفران به برزیل و همچنین بهترین روش صادرت زعفران به برزیل و میزان صادرات ایران به برزیل را بررسی خواهیم کرد. جمهوری فدرال برزیل، این بزرگترین اقتصاد امریکا لاتین، میتواند بازار مناسبی برای صادرات زعفران است.

ایران از بزرگ ترین صادر کننده ی محصول زعفران سحرخیز شریعتی به دیگر نقاط جهان است و در استان خراسان بسیار کشت می شود.

صادرات زعفران به برزیل
صادرات زعفران به برزیل

تعرفه صادرات زعفران به برزیل

نکته مهم تعرفه بالا و سیستم پیچیده گمرکی و طولانی مدت است. که برای خروج کالا از مشکلات شرکت های ایرانی برای صادرات زعفران به برزیل اعمال می شود. این عوامل موجب شده که بانک جهانی رتبه بندی این کشور را از نظر سهولت انجام تجارت در رده 127 از 183 اقتصاد جهان قرار دهد. شرکت الماس زعفران جهان با دفاتر فعال خود در ایران – ترکیه – هلند – آلمان – فرانسه و … آماده همکاری در رابطه با صادرات زعفران به برزیل می باشد. در جدول زیر کشورهایی که در  سال گذشته 1396  صادرات ایران به آنها کاهش داشته را می بینید.

 

صادرات زعفران به برزیل
صادرات زعفران به برزیل

میزان صادرات ایران به برزیل

بر اساس تازه‌ترین ‌آمار گمرک ایران از تجارت خارجی در چهار ماهه نخست سال جاری، ۳۴ هزار و ۱۲۴ تن کالا از ایران به برزیل صادر شده است. صادرات ایران به برزیل در این مدت ۰.۰۹ درصد از کل وزن صادرات و ۰.۱ درصد از ارزش کل صادرات ایران در این مدت را شامل می‌شود. شرکت الماس زعفران جهان در زمینه  صادرات انواع زعفران آماده همکاری با افرادی که قصد صادرات زعفران به برزیل را دارند، می باشد. جهت همکاری و دریافت مشاوره رایگان با متخصصان ما در ارتباط شوید.

از برترین و بی همتاترین برند زعفران می توان به زعفران سحرخیز عمده اشاره داشت که دارای رنگ و بوی بسیار دل انگیز است.

  • در جدول زیر عمده محصولات وارداتی ایران در 10 ما ابتدایی سال 1396 را ملاحظه می کنید.
صادرات زعفران به برزیل
صادرات زعفران به برزیل

بهترین روش صادرات زعفران به برزیل

متداولترین روش حمل و نقل در برزیل استفاده از کامیون و کامیونت می باشد. با وجود چندین رودخانه و آبراه در برزیل اما از این امکانات کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. اما بهترین روش صادرات زعفران به برزیل مسیر هوایی است. صادرات زعفران به برزیل می توانید از پست هوایی انجام شود. این روش نسبت به روش های دیگر صادرات به برزیل هزینه بیشتری دارد اما باز هم بهترین روش صادرات زعفران به برزیل، پست هوایی می باشد. چراکه محصول شما ( Saffron ) حجم کمی دارد. دوستان ارجمندی که قصد ارسال زعفران به خارج از ایران را دارند – مخصوصا قصد صادرات زعفران به برزیل را دارند می توانند با  کارشناسان شرکت الماس زعفران جهان در ارتباط شده و زعفران مورد نیاز خود را سفارش دهند و از طریق شرکت ما به کشورهای مختلف دنیا صادر کنند.

صادرات زعفران به برزیل
صادرات زعفران به برزیل

 

موقعیت استراتژیک برزیل

برزیل منطقه وسیعی در بین مرکز آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس است. برزیل موقعیت تجاری خوبی را در منطقه امریکای جنوبی (شرقی ترین کشور قاره آمریکا) است. به دلیل ناشناخته بودن زعفران یکی از بازارهای مناسب تجاری برای زعفران ایران محسوب می شود. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم یکی دیگر از دلایلی که صادرات زعفران به برزیل برای ایران اهمیت دارد بازار مصرفی 193 میلیونی این کشور است. شما دوست عزیزی که قصد تجارت و صادرات زعفران به برزیل را دارند، جهت ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان می توانند همین حالا با ما در تماس شوید. کارشناسان شرکت الماس زعفران جهان به طور 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستند.

صادرات زعفران به برزیل
صادرات زعفران به برزیل

شرکت الماس زعفران جهان به طور مستقیم زعفران کشت کرده – بسته بندی و بعد به متقاضیان ارجمند ارایه میکند

واردات و صادرات – توزیع و پخش زعفران صادراتی ۱۰۰٪ ارگانیک

error: Content is protected !!