خرید زعفران ممتاز قائنات

قیمت زعفران در سال 1400

بنظر شما بهترین مرکز فروش زعفران فله برای خرید زعفران اصل کجاست؟ شرکت الماس زعفران جهان یکی از مراکز معتبر در حوزه فروش زعفران برای صادرات است. که در ادامه لیست قیمت زعفران کیلویی برای خرید زعفران از این شرکت را مشاهده خواهید کرد. همچنین در ادامه وضعیت قیمت زعفران در سال 1400 مطمئن ترین روش خرید زعفران عمده از بازار را بررسی خواهیم کرد. قیمت زعفران در سال 1400

فروش زعفران برای صادرات

همانطور که پیشتر ذکر کردیم عمده فعالیت شرکت ما در حوزه فروش زعفران فله و صادرات زعفران است. خدماتی که این مجموعه به مخاطبین خود می دهد:
  •  چنانچه دستور دهید زعفران قائنات ( در محله قائنات توسط شرکت ما کشت می شود ) را در ایران و یا در کشور مقصد تقدیم شما خواهد شد. به دستور شما عزیزان برگه های لابراتوار را از سازمان بازرسی بین المللی مورد تایید شما تقدیمتان خواهیم کرد . ( سفارش های بیش از 100 کیلو )
  • همانطور که میدانید ما در حوزه فروش زعفران عمده و صادرات زعفران فله فعالیت داریم، اما چنانچه شما دستور دهید می توانیم روی سفارش و تیراژ ( 1000 تا ) بسته بندی مورد نظرتان را تقدیمتان کنیم.
برای خرید زعفران و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط شوید. 09120658535 فروش زعفران برای صادرات

خرید زعفران عمده از بازار چگونه است؟

اولین مسئله مهم در مورد قیمت هر کیلو زعفران این است که با نوع های مختلف زعفران آشنایی داشته باشیم. چون نوع زعفران در قیمت آن دارای اهمیت ویژه‌ای است. در بازار عمده فروشی زعفران پایینترین وزن معاملاتی 250 گرم است. این مقدار برای بررسی زعفران مورد استفاده قرار می گیرد و از این مقدار به عنوان نمونه استفاده می شود. در ادامه قیمت خرید زعفران عمده با کیفیت صادراتی در اختیار شما قرار گرفته است. برای خرید زعفران و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط شوید. 09120658535 خرید زعفران عمده از بازار چگونه است؟

لیست قیمت زعفران کیلویی

قیمت خرید زعفران کیلویی در مجموعه شرکت های الماس زعفران جهان چگونه است؟
  1. تنوع محصولات ما ( قیمت انواع زعفرانها در اختیار شما است)
  2.  در لیست قیمت زعفران کیلویی زیر، قیمتها بر اساس وزن تفاوت دارد.
  3. ما تولیدکننده زعفران نیز هستیم و لیست قیمت زعفران کیلویی در این شرکت در طول یک ماه ثابت است.
  4. چنانچه زعفران را در ایران تقدیمتان کنیم قیمتها به تومان هستند و چنانچه زعفران را در کشور مقصد تقدیمتان کنیم قیمتها به دلار و یورو خواهند بود.

برای خرید زعفران کیلویی و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. 09120658535

لیست قیمت زعفران کیلویی

مرکز فروش زعفران فله

اولین و مهمترین مزیت خرید زعفران عمده از این مجموعه این است که، قیمت خرید زعفران فله از این شرکت در طول یک ماه ثابت است. دومین مزیت این است که : زعفران هایی که از طریق این مرکز فروش زعفران فله به بازار عرضه می شود عبارتند از:
  • زعفران سرگل
  • زعفران نگین
  • زعفران پوشال
هر یک از این زعفرانها 4 درجه کیفیتی دارند که باعث تنوع قیمتها شده است. مرکز فروش زعفران فله
error: Content is protected !!