قیمت خرید زعفران نگین صادراتی

قیمت خرید زعفران نگین صادراتی

قیمت خرید زعفران نگین صادراتی در بازار زعفران چند است؟ در اوایل سال 98 قیمت خرید هر کیلو زعفران نگین صادراتی بین 11.000.000 تا 12 میلیون تومان بوده است. قیمت زعفران نسبت عیار زعفران متغیر است. خرید زعفران از مراکز خرید و خرید زعفران از کشاورز نسبت به  قیمت هایی که برخی افراد سودجو ( دلالال) روی زعفران میگذارند، متفاوت است. در ادامه به علت اختلاف قیمت زعفران و همچنین قیمت انواع زعفران صادراتی میپردازیم.

قیمت خرید زعفران نگین صادراتی

زعفران سوپر نگین فقط برای افراد خاص!

این نوع زعفران فقط مخصوص کسانی است که کیفیت برایشان بسیار اهمیت دارد. البته در بحث خرید زعفران دو موضوع رول اصلی را بازی میکند. اول کیفیت زعفران و بعد قیمت زعفران.  زعفران سوپر نگین یکی بهترین زعفران های صادراتی است. خارق العاده ترین کیفیت را فاز لحاظ رنگ و عطر و طعم فقط می توان در زعفران سوپر نگین مشاهده کرد. به دلیل عالی بودن ویژگی های این نوع زعفران، فقط در زمان برداشت برای صادرات آماده می شود.

 زعفران سوپر نگین بالاترین قدرت رنگ دهی را دارد. قدرت رنگ دهی یا همان ( کروسین Crocin ) این نوع زعفران  ۲۷۰ است

قیمت خرید زعفران نگین

 قیمت زعفران پوشال نگین چند است؟

اول بپردازیم به این که زعفران پوشال نگین چیست. زعفران نگین پوشال نوع خاصی از زعفران پوشال است. در این نوع رشته‌های سه شاخه‌ای کلاله قرمز رنگ و ضخیم و بدون قسمت خامه (زردرنگ) از میان رشته‌ها جدا شده  است و نتیجه  زعفرانی حجیم خواهد بود.

تولید و فروش زعفران پوشال نگین، به دلیل پروسه زمانبر و پرهزینه و فعالیت بیشتری که برای فرآوری لازم دارد، در سال‌های مختلف معمولا روند کاهشی دارد

قیمت زعفران سوپر نگین گرید یک (GSN1 ): بین ۱۳ تا ۱۴ میلیون تومان است.

بازار خرید زعفران عمده صادراتی

مرکز خرید زعفران نگین صادراتی

مراکز مختلف خرید و فروش زعفران در بازارهای سراسر کشور وجود دارند. مرکز خرید زعفران یعنی جایی که مقدار زیادی زعفران خرید و فروش می شود. همانطور که پیشتر گفتیم، زعفران سوپر نگین فقط برای صادرات استفاده می شود. این نوع زعفران معمولا در بازارهای خرید و فروش عمده هم نایاب هست. بعضا بصورت سفارشی در زمان فصل برداشت زعفران، این نوع زعفران را به مقدار کمی دارند.

شرکت الماس زعفران جهان به عنوان تولید کننده و صادر کننده انواع زعفران، در تمام فصول سال می تواند وزن های مختلفی از زعفران سوپر نگین را تقدیم شما کند.

چنانچه قصد خرید زعفران و یا صادرات زعفران را دارید می توانید همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

قیمت یک کیلو زعفران و قیمت خرید زعفران نگین

نکته مهم در خرید زعفران سوپر نگین!

در ابتدای متن به موضع دلالان و قیمت گذاری زعفران اشاره کردیم. لطفا توجه داشته باشید که برخی از افراد سودجو، با مخلوط کردن انواع مختلفی از زعفران، در نهایت به عنوان زعفران خالص با قیمتی پایینتر در بازارها فعالیت می کنند. هم ارزانی قیمت زعفران دلیل دارد و هم گرانی قیمت زعفران علت دارد. قیمت روز زعفران و تحیلی بازار زعفران و همچنین اخبار بازار بورس به طور مرتب و روزانه در سایت الماس زعفران جهان  Almaszaffran.ir درج می شود. البته شما عزیزان میتوانید از طریق تلگرام شرکت هم لیست قیمت زعفران را  به طور روزانه دریافت کنید.

خرید زعفران نگین صادراتی

چند نکته مهم در مورد قیمت زعفران :

  • نکته اول : با توجه به نوع – کیفیت و عیار برخی مواقع قیمتها متفاوت می باشد.
  • شماره دوم : نوسانات قیمت ارز و دلار  هم بر قیمت زعفران تاثیرگذار می باشد.
  • سومین نکته : نوع بسته بندی در قیمت گذاری تاثیر دارد.
  • موضوع پنجم : البته قیمت شرکت های عرضه کننده زعفران هم با هم متفاوت است.
  • نکته شش : داشتن گواهی نامه های بهداشت و سلامت بر قیمت زعفران موثر است
  • نکته هفتم: خرید و فروش شرایطی نیز قیمت ها را کمی تغییر می دهد. خرید مدت دار.
  •  هشتم : مقدار معامله زعفران – یعنی مقدار زعفران مورد معامله در قیمت گذاری زعفران موثر است.یک کیلو زعفران یک قیمت دارد. ۱۰۰ کیلو یک قیمت دارد.

خرید زعفران نگین صادراتی

error: Content is protected !!