فروش مستقیم زعفران

فروش مستقیم زعفران صادراتی

فروش مستقیم زعفران صادراتی و سود آن چگونه است؟ خرید و فروش مستقیم زعفران صادراتی بصورت جزئی و عمده توسط افراد و شرکتها و فروشگاه های مختلف انجام می شود. شرکت الماس زعفران جهان تولید کننده زعفران ارگانیک و گلخانه ای میباشد. ما زعفران مورد نیاز شما را به طور مستقیم و بدون واسطه تقدیم شما می کنیم.  در ادامه خرید مستقیم انواع زعفران و خرید و فروش زعفران کنج و خرید مستقیم زعفران سرگل از کشاورز و خرید زعفران نگین صادراتی را مرور می کنیم.

خرید مستقیم زعفران
خرید مستقیم زعفران

فروش مستقیم انواع زعفران صادراتی

زعفران سرگل و زعفران نگین و زعفران سوپر نگین سه نمونه زعفران صادراتی و پرکاربرد می باشند. ابن نمونه های پرکاربرد ظرفیت صادراتی خوبی دارند. چراکه برای رنگ و طعم و بوی این نمونه ها و مخصوصا ظاهر این نمونه ها مورد توجه تجار و کشورهای مختلف می باشد. خرید و  فروش مستقیم زعفران صادراتی را با شرکت الماس زعفران جهان تجربه کنید. بطور کلی با توجه به نوع مصرف و کاربرد زعفران، انتخاب های گوناگونی را از بین انواع زعفران می توان داشت.

خرید مستقیم انواع زعفران
خرید مستقیم انواع زعفران

خرید و فروش زعفران کنج

نوع دیگری از زعفران وجود دارد که با جدا کردن زعفران سرگل از دسته، قسمت ریشه باقی می‌ماند که در ایران به آن زعفران سفید و یا کنج گفته می‌شود. در اروپا این قسمت به‌نام White (سفید) یا Style (خامه) معروف است.برخلاف تصور برخی افراد مبنی بر اینکه کنج، نسبت به سرگل عطر بیشتری دارد، بررسی‌های علمی نشان می‌دهد مواد ارزشمند زعفران تنها در کلاله قرمز رنگ آن نهفته است.

این مواد (مخصوصا کروسین به عنوان عامل رنگ زعفران)، در اثر حرکت در بافت گیاهی از کلاله به خامه منتقل می‌شود به دلیل وجود رطوبت بیشتر در خامه، در ظاهر عطر بیشتری از خامه به مشام می‌رسد. کنج زعفران جزء دسته‌بندی انواع زعفران قرار نمی‌گیرد اما به دلیل رنگ و ظاهر زیبای آن و اینکه امکان تقلب ندارد، مورد توجه قرار می‌گیرد.

خرید و فروش زعفران کنج 
خرید و فروش زعفران کنج

خرید و فروش مستقیم زعفران سرگل صادراتی

در خرید و فروش مستقیم زعفران سرگل صادراتی از کشاورز و شرکت های پخش کنند، باید بسیار دقت کنید. بین انواع زعفران صادراتی، زعفران سرگل بیشترین تقاضا را در بازارهای بین المللی دارد. زعفران سرگل، در واقع همان چیزی است که در ذهن اغلب افراد از زعفران وجود دارد. در این نوع، بخش خامه ( ریشه) به کلی حذف و کلاله‌های کاملا قرمز رنگ به صورت جدا از هم، زعفران خالص را تشکیل می‌دهند.

خرید مستقیم زعفران
خرید مستقیم زعفران

فروش زعفران صادراتی سرگل

علاوه بر سرگل، عناوین سر قلم، سر ریشه و ممتاز را نیز برای این نوع زعفران بکار می‌برند. در برخی موارد از زعفران پوشال به نام سرگل نیز یاد می‌شود که در این صورت به دو نوع سرگل نگین و سرگل ممتاز تقسیم می‌شود.

سرگل نگین در واقع همان تعریف بالا از زعفران سرگل بوده و سرگل ممتاز در واقع بخشی از خامه زرد رنگ را نیز به همراه دارد.

  • در میان انواع زعفران فوق، قدرت رنگ دهی زعفران سرگل بیشتر از بقیه و در حدود ۲۱۰ تا ۲۶۰ واحد می‌باشد.
  • مصرف زعفران سرگل به نسبت انواع دیگر بیشتر مرسوم می‌باشد.
  • شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی . فروش مستقیم زعفران صادراتی را با ما تجربه کنید.
خرید مستقیم زعفران سرگل
خرید مستقیم زعفران سرگل

خرید زعفران نگین صادراتی

زعفران نگین پوشال در واقع نوع خاصی از زعفران پوشال بوده که در آن رشته‌های سه شاخه‌ای کلاله قرمز رنگ و ضخیم و بدون قسمت خامه (زردرنگ) از میان رشته‌های موجود جدا شده و زعفرانی حجیم تهیه می‌شود.

 زعفران پوشال نگین فاخرترین و گرانترین نوع زعفران بوده و بالاترین قدرت رنگدهی را دارد (بین ۲۳۰ تا ۲۷۰ واحد).

تولید و فروش زعفران پوشال نگین، به دلیل پروسه زمانبر و پرهزینه و فعالیت بیشتری که برای فرآوری لازم دارد، در سال‌های مختلف معمولا روند کاهشی دارد. در برخی موارد این نوع زعفران را به نام سوپر نگین نیز می‌نامند. خرید زعفران نگین صادراتی و انواع زعفران ارگانیک را با ما تجربه کنید.

فروش و صادرات زعفران نگین

فروش زعفران - ارتباط با ما
فروش زعفران – ارتباط با ما

 

error: Content is protected !!